Jesteśmy polskim brokerem ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym wyspecjalizowanym w programach świadczeń pracowniczych, ubezpieczeniach OC, majątkowych oraz ubezpieczeniach specjalistycznych. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy dla największych międzynarodowych brokerów, towarzystw ubezpieczeniowych oraz dostawców usług medycznych. Wierzymy, że nasza wiedza w połączeniu z elastycznością obsługi Klientów na polskim rynku gwarantuje usługę na najwyższym poziomie.


Zarząd Polish Brokers Group


WICEPREZES ZARZĄDU
BROKER UBEZPIECZENIOWY I REASEKURACYJNY

Konrad Rogalski

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Od 2006 roku związany z rynkiem ubezpieczeniowym. Pracował m.in. w TU Allianz oraz InterBroker. Od 2010 roku pełnił funkcję Managera ds. Rozwoju Biznesu w MercerPolska. - spółce Grupy Marsh&McLennan. Od 2013 roku związany z GrECo JLT Polska, gdzie objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży. Od 2016 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu w Polish Brokers Group.

WICEPREZES ZARZĄDU
BROKER UBEZPIECZENIOWY

Paweł Karcz

Absolwent Politechniki Lubelskiej oraz Coache EM&CC. Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedaży na rynkach korporacyjnych. Zajmował kierownicze stanowiska w Bank BDK SA, Daewoo Corp., Polkomtel SA oraz Kapsch AG. Od 2014 roku związany jest z branżą ubezpieczeniową, pełniąc funkcję CEO GrECo JLT Polska. Od 2016 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu Polish Brokers Group a od 2021 roku pełni funkcję Wiceprezesa.

PBG Services Sp. z o.o.

PBG Services jest spółką specjalizującą się w organizacji i zapewnieniu prywatnej opieki medycznej oferowanej dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Jesteśmy partnerami wiodących dostawców programów medycznych w Polsce takich jak LUX MED, ENEL-Med, Medicover czy PZU Zdrowie. Nasze usługi oferujemy na rynek konsumencki kanałami elektronicznymi w modelu B2C. Naszym wiodącym projektem jest MediPakiet.pl. Prowadzimy też projekty w modelu B2B2C współpracując z operatorami telekomunikacyjnymi, dystrybutorami energii oraz sieciami agencyjnymi.


PBG Management Sp. z o.o.

PBG Management jest spółką konsultingową świadczącą usługi wsparcia naszych Klientów w zarządzaniu ryzykiem oraz likwidacji szkód.

W zakresie programów pracowniczych specjalizujemy się w programach emerytalno-oszczędnościowych. Wspieramy naszych Klientów w zakresie przygotowania, modyfikacji i wdrożeń Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE), Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) oraz dedykowanych programów inwestycyjnych dla zarządów i managerów.


PBG Consulting Sp. z o.o.

PBG Consulting oferuje interpretacje danych, bieżące analizy i informacje, które pomagają w podejmowaniu trafnych decyzji. Nasze produkty uwzględniają specyfikę kultury, otoczenia i charakter każdego klienta, aby dopasować się do wszystkich potrzeb i wymagań.