O NAS

Polish Brokers Group Sp. z o.o.

Jesteśmy polskim brokerem ubezpieczeniowym wyspecjalizowanym w programach świadczeń pracowniczych ubezpieczeniach OC, majątkowych oraz ubezpieczeniach specjalistycznych. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy dla największych międzynarodowych brokerów, towarzystw ubezpieczeniowych oraz dostawców usług medycznych. Wierzymy, że nasza wiedza w połączeniu z elastycznością obsługi Klientów na Polskim rynku gwarantuje usługę na najwyższym poziomie.


Konrad Rogalski
Paweł KarczZarząd Polish Brokers Group


Paweł Karcz - Prezes Zarządu PBG, Broker ubezpieczeniowy.

Absolwent Politechniki Lubelskiej. Coach EM&CC. Manager z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu zespołami sprzedaży rynków korporacyjnych oraz produktów B2B oraz B2B2C. Pracował w Banku BDK, Daewoo Corp., Następnie w Polkomtel oraz Kapsch. Z rynkiem ubezpieczeniowym związany od 6 lat jako CSO GrECo JLT, a następnie CEO Polish Brokers Group.


Konrad Rogalski – Wiceprezes Zarządu, Broker ubezpieczeniowy oraz reasekuracyjny.

Z rynkiem ubezpieczeń związany od 2006 roku pracując dla Allianz, a następnie z InterBroker. Od 2010 w Mercer Polska Sp. z o.o. – spółce grupy Marsh & McLennan następnie w GrECo JLT. Od grudnia 2016 roku w Polish Brokers Group.

Nasza kadra

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum..

PBG Services Sp. z o.o.

PBG Services jest spółką specjalizującą się w organizacji i zapewnieniu prywatnej opieki medycznej oferowanej dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Jesteśmy partnerami wiodących dostawców programów medycznych w Polsce takich jak LUX MED Sp. z o.o. oraz POLMED S.A. Nasze usługi oferujemy na rynek konsumencki kanałami elektronicznymi w modelu B2C. Naszym wiodącym projektem jest medipakiet.pl. Prowadzimy też projekty w modelu B2B2C współpracując z operatorami telekomunikacyjnymi, dystrybutorami energii oraz sieciami agencyjnymi.

Niezależny dystrubtor prywatnej opieki medyczej

MediPakiet.pl to unikatowa platforma, na której znajdą Państwo kompleksową ofertę pakietów medycznych operatora medycznego Grupy LUX MED dla osób indywidualnych oraz małych firm. Skuteczna i profesjonalna ochrona zdrowotna to jeden z najważniejszych aspektów w życiu każdego człowieka.

W MediPakiet doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego tworzymy produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Produkty MediPakiet.pl gwarantują dostęp do rozbudowanej sieci placówek Grupy LUX MED w całej Polsce, licznych konsultacji lekarzy specjalistów oraz badań, a wszystko to bez limitów, bez dopłat oraz bez ukrytych kosztów.

Inne projekty

ZdrowyPakiet.pl to unikatowa platforma, na której znajdą Państwo kompleksową ofertę pakietów medycznych operatora medycznego POLMED dla osób indywidualnych oraz małych firm. Skuteczna i profesjonalna ochrona zdrowotna to jeden z najważniejszych aspektów w życiu każdego człowieka.

W ZdrowyPakiet wiemy o tym dlatego stale tworzymy produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Produkty ZdrowyPakiet.pl gwarantują dostęp do rozbudowanej sieci placówek współpracujących oraz placówek własnych POLMED w całej Polsce, licznych badań diagnostycznych, konsultacji specjalistów bez limitów, bez dopłat oraz bez ukrytych kosztów.

PBG Management Sp. z o.o.

PBG Management jest spółką konsultingową świadczącą usługi wsparcia naszych klientów w zarządzaniu ryzykiem oraz likwidacji szkód.

W zakresie programów pracowniczych specjalizujemy się w programach emerytalno-oszczędnościowych. Wspieramy naszych klientów w zakresie przygotowania, modyfikacji i wdrożeń Pracowniczych Programów Emerytalnych (PPE), Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) oraz dedykowanych programów inwestycyjnych dla zarządów i managerów.

Pakiet
Medyczny online

Pakiety medyczny On-line

Sprawdź oferty grupowych pakietów pracowniczych.
Skontaktuj się indywidualnie lub wejdź na medipakiet.pl