O nas

O nas

Nasza firma jest polskim brokerem ubezpieczeniowym, wyspecjalizowanym w programach świadczeń pracowniczych. W obszarze naszego największego zainteresowania są grupowe ubezpieczenia na życie, programy medyczne oraz emerytalne. Dzięki szerokim kompetencjom pracowników zapewniamy naszym Klientom wsparcie również w liniach ubezpieczeń majątkowych, OC, komunikacyjnych, finansowych oraz specjalistycznych. Naszą specjalizacją są też ubezpieczenia ryzyk cybernetycznych.

We współpracy stawiamy na jakość, doświadczenie i uczciwość. Wierzymy, że nasza wiedza w połączeniu z elastycznością serwisu stworzonego dla naszych Klientów gwarantują usługę na najwyższym poziomie.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy dla największych międzynarodowych brokerów. Wierzymy, że nasza wiedza w połączeniu z elastycznością serwisu stworzonego do obsługi Klientów na Polskim rynku gwarantuję usługę na najwyższym poziomie.

W przypadku obsługi programów globalnych współpracujemy również z międzynarodowymi sieciami brokerskimi. Działamy na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego NR 2305/16.

POLISH BROKERS GROUP Sp. z o.o.

ul. Młynarska 42 01-171 Warszawa, Budynek “VIPOL PLAZA”

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego po numerem KRS: 0000641991, NIP: 9512420980, REGON: 365642767, Kapitał zakładowy: 10.000 PLN.